Giduri&Tutoriale Despre Metin2!!!

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Distribuiti | 

[RELEASE] Arme Noi 2011

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Data de inscriere: 05/03/2011

MesajSubiect: [RELEASE] Arme Noi 2011   Sam Mar 05, 2011 4:43 pm

Salut,

Astazi o sa va postez un Set intreg de Arme noi,care probabil multi dintre voi e probabil sa le stiti de pe servere private...

Aici Aveti Screen :

Aici aveti Download;Iar in acest pachet care o sa al downloadati o sa gasiti tot ce va trebuie pentru a putea avea armele vizibile in client

mediafire.com mediafire.com/?1ca1whc2mabl5w9

Am facut Edit...Si am uploadat si programul de care vorbeam mai jos intr.un comentariu >> Game Files Open 7.8
Care de altfel este un proiect la care am lucrat si eu ...

O sa va postez link-ul de download,iar parola de la arhiva o sa o dau doar LA CINE DORESC..
Pentru ca in primul rand nu stiti sa respectati munca Userilor de pe 4Metin,si nu stiti sa apreciati munca depusa,chiar fiind ea cum ziceti majoritatea dintre voi copy-paste...
Pentru ca daca nu ar fii existat acel copy - paste,voi nu ati fii detinut nici un fel de iteme sau nici un fel de programe,site-uri sau scrip.uri pentru serverele voastre..

Cel potin un simplu Multumesc e de ajuns,decat sa faceti comentarii fara rost...Si inutile...

Aici gasiti link la Download la Fisierul Game Files Open 7.8 care deschide absolut toate fisierele criptate in .epk din folderul Pack al clientului vostru

megaupload.com megaupload.comAC3X3A3D

Un nou EDIT! Iar de data aceasta am revenit cu fisierele pentru "copy - paste" in clientul vostru...Fisiere deja modificate si cu armele implementate,Tot ce trebuie sa faceti este sa descarcati fisierele si sa le bagati in cartela "pack" a clientului vostru...Cand o sa va apara acel mesaj cum ca fisierele mai exista,voi trebuie sa alegeti Copy and Replace...

Trecem la Download:

mediafire.com mediafire.com/?m6tx07t2uv8n4kf

Iar aici avem screen-uri de pe un server unde am ajutat la implementarea acestor arme...Ca sa nu va mai vaitati ka nu merg si etc ..

Bafta...Si astept comentariile voastre
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://metin2-tutoit.forumz.ro
kaka1886

Data de inscriere: 18/03/2011

MesajSubiect: bunn   Vin Mar 18, 2011 7:13 pm

bvvvvv bun tutorila foarte bun iti multumesc!! si tias multumi si mai mult daca ai zice pas pls!!!! THANKS
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dinho23

Data de inscriere: 13/07/2011

MesajSubiect: Re: [RELEASE] Arme Noi 2011   Mier Iul 13, 2011 11:31 pm

parola te roooooooooooog
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

[RELEASE] Arme Noi 2011

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare